CHP’den BTP ve DP’ye ziyaret

CHP’den BTP ve DP’ye ziyaret
05 Mart 2018 Pazartesi - 14 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
REKLAM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan başkanlığındaki CHP heyeti, seçim güvenliğine yönelik fikir alışverişinde bulunmak üzere Bağımsız Türkiye Partisi’ni ve Demokrat Parti’yi ziyaret etti.

CHP heyeti, bugün BTP ve DP’ye art arda ziyaretler gerçekleştirdi.

GÜNDEM SEÇİM İTTİFAKI

BTP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcıları Abdullah Terzi, Nuri Kaplan, Lütfullah Önder ile Mustafa Pak karşıladı.

Tezcan, yaklaşık 45 dakika süren görüşmenin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ziyarette seçim güvenliğine ilişkin görüşlerini aktardıklarını, seçim ittifakı ve seçim güvenliğinin önemli bir gündem maddesi olmasında mutabakata vardıklarını söyledi.

CHP'den BTP ve DP'ye ziyaret

Görüşme öncesinde Terzi, Tezcan’a BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı “Hoşgeldin Atatürk” ve “Milli Ekonomi Modeli” kitaplarını hediye etti.

CHP'den BTP ve DP'ye ziyaret

CHP'den BTP ve DP'ye ziyaret

BTP’DEN SONRA DP’YE GEÇİLDİ

Heyet ardından DP’ye (Demokrat Parti) geçti. CHP heyetini, DP Genel Merkezi’nde DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcıları Muhammet Kelleci, Şadan Rıfkı Turhan, Ertan Küçükay, Mehmet Özdemir ile Melih Aktaş karşıladı.

Ziyarette, CHP heyetinde, Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu da yer aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar