Mor Beyin mağduru müdüre yeni görev

Mor Beyin mağduru müdüre yeni görev
12 Mart 2018 Pazartesi - 12 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
REKLAM

FETÖ’nün Mor Beyin tezgâhının mağdurlarından biri olan Ankara Terörle Mücalesi Şubesi’nin görevden alınan eski müdürü Hakan Yıldırımoğlu mağduriyetinin ortaya çıkmasından sonra yeni bir göreve atandı.
Mor Beyin mağduru müdüre yeni görev

15 Temmuz öncesi ve sonrasında Malatya’daki etkili FETÖ operasyonlarının ardından Ankara’ya atanan Yıldırımoğlu, kendisi adına kayıtlı olan ama kardeşi tarafından kullanılan hatta ByLock yükü olduğu tespit edilince TEM Şube Müdürlüğü görevinden alınmış ve Polis Akademisi’ne atanmıştı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın açıkladığı telefonları iradesi dışında ByLock sunucusuna yönlendirilenler listesinde Yıldırımoğlu’nun bir belediyede işçi olarak çalışan kardeşinin ismi de yer alınca başarılı polis müdürünün de mağdurlar arasında olduğu anlaşılmıştı.

Gazi müdürün yardımcısı 

‘Mor Beyin’ tuzağının mağduru Yıldırımoğlu “Terörle Mücadele Dairesi Başkan Yardımcısı” olarak görevlendirildi. Bu dairenin başkanlığını ise Başkanlığını 15 Temmuz gecesi darbecilerin tuzağa düşürerek başından vurdukları polis müdürü Turgut Aslan yapıyor.

Milliyet

Kaynak: Haber7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar